Légy üdvözölve nálunk, kedves idegen! Az oldal témája az Once Upon A Time c. sorozat, melyet a 3. évad 12. részétől kezdve játszunk!
Kikkel találkozhatsz itt? Talán olyanokkal, akiket a sorozatban nem ismerhettél meg... szívesen bújnál Pán Péter, Wendy, vagy más csodálatos mesehős bőrébe? Kalandokban vennél részt Mr Gold, Emma vagy Hook oldalán? Lehetőséged nyílik erre is!
Ez a mágikus tornádó a Facebook csoportunkba repít, ha rákattintasz! Csatlakozzatok bátran és tudjatok meg, mindent első kézből!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Solarah FRPG
Kedd Júl. 07, 2015 10:02 pm by  Vendég

♦ Avatar-foglalás
Pént. Jún. 05, 2015 12:05 pm by  Jake Loch

Jack Frost/A Móka Őrzője
Pént. Jún. 05, 2015 2:10 am by  Killian Jones

Basel Day & Night
Pént. Május 08, 2015 8:46 pm by  Vendég

Rosie Redway || Rapunzel
Pént. Ápr. 17, 2015 3:42 pm by  Rosie Redway

Zelena
Kedd Ápr. 07, 2015 10:48 am by  Zelena



Arendelleből: 2 FŐ
Elvarázsolt Erdőből: 4 FŐ
Szín nélküli világból: 0 FŐ
Mágia nélküli világból: 0 FŐ
Álomvilágból: 0 FŐ
Sohaországból: 2 FŐ
Oz földjéről: 1 FŐ
Viktóriánus kori Angliából: 2 FŐ
Csodaországból: 0 FŐ

NŐK: 17 FŐ
FÉRFIAK: 10 FŐ
ÖSSZESEN: 27 FŐ
TAG: 16 FŐ
INAKTÍV: 0 FŐ
KITILTOTT: 0 FŐ


Az oldal kinézetét EMMA SWAN és KILLIAN JONES közösen készítette, mostani formája pedig a fórum világához igazítva született meg. Az oldal GOOGLE CHROME böngészőre lett optimalizálva, kérlek ezt használd a legjobb megjelenésért.

Köszönjük mindenkinek, hogy lehetővé tették az oldalunk létrejöttét. Külön köszönet illeti az OUAT sorozat és Spin-Off sorozatának, az OUAT IW-nek készítőit és színészeit, akik nélkül mindez nem valósulhatott volna meg.

Oldalunk non-profit jelleggel működik. Semmilyen anyagi haszonszerzésre nem törekszünk, csupán szórakozásunkra alkottuk és üzemeltetjük.

A teljes credit megtekintéséhez kattints IDE!

Megosztás
 

 Andromeda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Andromeda Valentine
here is my nice face
Andromeda Valentine

♦ Tag

this is me

♦ Hozzászólások : 1
♦ Hírnév : 0
♦ Pontok : 0
Ѽ :
Andromeda 2h2grrl




Andromeda Empty
TémanyitásTárgy: Andromeda   Andromeda Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 8:02 pm



Andromeda Valentine
here is my nice face



♦ Amikor a múzsa életre kel...


A nevem Andromeda de a barátaimnak csak Rommie. Neverland az a hely, ahol megszülettem november 24-én napján és ezért 24 éves vagyok. Meg kell mondjam, én egyedülálló vagyok, és biztosíthatlak, hogy a szexuális orientációm heteroszexuális. Engem egy mesében sem említenek név szerint és Regefalván is mindenki csak Andromeda Valentine néven ismer. Különben meg, tagja vagyok a(z) Enchanted Forest csoportjának. Azonban gyakran összetévesztenek az emberek engem és Dulce Maria Espinoza-t.





this is me

Ѽ Teljes név: Andromeda Valentine
Ѽ Becenév: Rommie, Andromeda
Ѽ Mesebeli szerep: Egy sellő a sok közül. Mit számít? Úgy is mindenki Arielért van oda...
Ѽ Születési hely, idő: Neverland, november 24.
Ѽ Play By: Dulce Maria Espinoza Savinon
Ѽ Csoport: Enchanted Forest
Ѽ Foglalkozás: Egy saját kis ruhaboltja van Storybrooke-ban.
Ѽ Ilyennek látszom kívülről:
Mi az, amit érdemes tudni rólam. Hát lássuk csak, igazából én csak egy egyszerű lány vagyok. A külsőmet illetően sosem voltam túlságosan elégedett magammal... Rendben, középmagas vagyok, elég karcsú alakkal, szimmetrikus és bájos arccal, - sokak szerint - igéző szempárral, hosszú barna hajjal, amit gyakran festek vörösre és vissza barnára. Kedvemtől függ, melyik is tetszik éppen jobban... Van, hogy megfordulnak utánam az utcán, én mégsem tartom magam különlegesebbnek, mint más hozzám hasonló lányok. Már persze ez attól is függ, mit értek az alatt, hogy 'hozzám hasonlók'.
Ѽ Ilyen vagyok belül:
Azt hiszem kissé nehezen barátkozom és nyílok meg, bárkiről is legyen szó. Ez valószínűleg sellő létem miatt van, hiszen a fajtánk mindig is nehezen bízott az embereken. Általában kedves vagyok és rendesen viselkedem, de ha valaki nem szimpatikus, azt képtelen vagyok nem kimutatni. Nem jellemző, hogy hazudoznék. De mi van, ha ez is csak egy hazugság? Maradjunk annyiban, hogy sosem tudhatod. Szeretek titokzatosnak tűnni mások előtt, viszont fordítva már kevésbé tetszik, jobb, ha mindenkiről a lehető legtöbbet tudok. Azt hiszem mondhatjuk, hogy beszédes vagyok, kétlem, hogy könnyű mellettem unatkozni ...vagyis inkább csak remélem. Imádom a lila színt, a delfineket, a kakaót, és a kora reggeleket. Gyakran túlságosan álmodozó vagyok és naiv, de azért remélhetőleg az eszem alapvetően a helyén van. Még mindig ammondó vagyok, hogy csak egy egyszerű lány vagyok...

this is my story


Ide jön az előtörténeted, ami lehet tradicionális - életút - jellegű vagy freestyle is. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy, amennyiben az szimpatikus egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Hozott példákat nem fogadunk el! Fontos, hogy az oldal világába, történetébe illeszkedő, a karaktert bemutató leírás foglaljon itt helyet! Ide jön az előtörténeted, ami lehet tradicionális - életút - jellegű vagy freestyle is. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy, amennyiben az szimpatikus egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Hozott példákat nem fogadunk el! Fontos, hogy az oldal világába, történetébe illeszkedő, a karaktert bemutató leírás foglaljon itt helyet! Ide jön az előtörténeted, ami lehet tradicionális - életút - jellegű vagy freestyle is. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy, amennyiben az szimpatikus egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Hozott példákat nem fogadunk el! Fontos, hogy az oldal világába, történetébe illeszkedő, a karaktert bemutató leírás foglaljon itt helyet! Ide jön az előtörténeted, ami lehet tradicionális - életút - jellegű vagy freestyle is. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy, amennyiben az szimpatikus egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Hozott példákat nem fogadunk el! Fontos, hogy az oldal világába, történetébe illeszkedő, a karaktert bemutató leírás foglaljon itt helyet! Ide jön az előtörténeted, ami lehet tradicionális - életút - jellegű vagy freestyle is. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy, amennyiben az szimpatikus egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Hozott példákat nem fogadunk el! Fontos, hogy az oldal világába, történetébe illeszkedő, a karaktert bemutató leírás foglaljon itt helyet!Ide jön az előtörténeted, ami lehet tradicionális - életút - jellegű vagy freestyle is. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy, amennyiben az szimpatikus egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Hozott példákat nem fogadunk el! Fontos, hogy az oldal világába, történetébe illeszkedő, a karaktert bemutató leírás foglaljon itt helyet!


♦ A képernyő mögött...


this is my user


Ѽ Felhasználó: Adrie
Ѽ Kor: 24
Ѽ Mióta szerepjátszol? kb. 7 és fél éve
Ѽ Hol találtad a fórumot? Multi
Ѽ Egyedi titulus:The Lost Mermaid
Ѽ Idézet: Vicces idézet a karakteredtől
Ѽ Utolsó mondat? Karaktered utolsó mondata?



Vissza az elejére Go down
 

Andromeda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ M A G I C I S P O W E R :: Karakteralkotás :: Karakterlapok-