Légy üdvözölve nálunk, kedves idegen! Az oldal témája az Once Upon A Time c. sorozat, melyet a 3. évad 12. részétől kezdve játszunk!
Kikkel találkozhatsz itt? Talán olyanokkal, akiket a sorozatban nem ismerhettél meg... szívesen bújnál Pán Péter, Wendy, vagy más csodálatos mesehős bőrébe? Kalandokban vennél részt Mr Gold, Emma vagy Hook oldalán? Lehetőséged nyílik erre is!
Ez a mágikus tornádó a Facebook csoportunkba repít, ha rákattintasz! Csatlakozzatok bátran és tudjatok meg, mindent első kézből!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Solarah FRPG
Kedd Júl. 07, 2015 10:02 pm by  Vendég

♦ Avatar-foglalás
Pént. Jún. 05, 2015 12:05 pm by  Jake Loch

Jack Frost/A Móka Őrzője
Pént. Jún. 05, 2015 2:10 am by  Killian Jones

Basel Day & Night
Pént. Május 08, 2015 8:46 pm by  Vendég

Rosie Redway || Rapunzel
Pént. Ápr. 17, 2015 3:42 pm by  Rosie Redway

Zelena
Kedd Ápr. 07, 2015 10:48 am by  Zelena



Arendelleből: 2 FŐ
Elvarázsolt Erdőből: 4 FŐ
Szín nélküli világból: 0 FŐ
Mágia nélküli világból: 0 FŐ
Álomvilágból: 0 FŐ
Sohaországból: 2 FŐ
Oz földjéről: 1 FŐ
Viktóriánus kori Angliából: 2 FŐ
Csodaországból: 0 FŐ

NŐK: 17 FŐ
FÉRFIAK: 10 FŐ
ÖSSZESEN: 27 FŐ
TAG: 16 FŐ
INAKTÍV: 0 FŐ
KITILTOTT: 0 FŐ


Az oldal kinézetét EMMA SWAN és KILLIAN JONES közösen készítette, mostani formája pedig a fórum világához igazítva született meg. Az oldal GOOGLE CHROME böngészőre lett optimalizálva, kérlek ezt használd a legjobb megjelenésért.

Köszönjük mindenkinek, hogy lehetővé tették az oldalunk létrejöttét. Külön köszönet illeti az OUAT sorozat és Spin-Off sorozatának, az OUAT IW-nek készítőit és színészeit, akik nélkül mindez nem valósulhatott volna meg.

Oldalunk non-profit jelleggel működik. Semmilyen anyagi haszonszerzésre nem törekszünk, csupán szórakozásunkra alkottuk és üzemeltetjük.

A teljes credit megtekintéséhez kattints IDE!

Megosztás
 

 Tinkerbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Tinkerbell Green
here is my nice face
Tinkerbell Green

♦ Neverland

this is me

Ѽ Tartózkodási hely : Storybrooke
♦ Hozzászólások : 1
♦ Hírnév : 0
♦ Pontok : 0
Ѽ :
Tinkerbell Tumblr_n3mz9apL8R1sepx2oo1_250

LORD MAKE ME A RAINBOW,
I'LL SHINE DOWN ON MY MOTHER
SHE'LL KNOW I'M SAFE WITH YOU
WHEN SHE STANDS UNDER MY COLORS


Tinkerbell Tumblr_munxk4gdA01regnz8o3_250




Tinkerbell Empty
TémanyitásTárgy: Tinkerbell   Tinkerbell Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2015 4:13 pm



Tinkerbell Green
here is my nice face



♦ Amikor a múzsa életre kel...


A nevem Tinkerbell de a barátaimnak csak Tink. Az Elvarázsolt Erdő az a hely, ahol megszülettem november huszonnegyedik napján, 24 évesnek látszom, de a valódi korom jobb ha csak megmarad tündérkörökben. Meg kell mondjam, én egyedülálló vagyok, és biztosíthatlak, hogy a szexuális orientációm heteroszexuális. Úgy ismerhetsz a mesékből, mint a híres Green Fairy, de Regefalván mindenki csak Tinkerbell Green néven ismer. Különben meg, tagja vagyok Neverland csoportjának. Azonban gyakran összetévesztenek az emberek engem és Rose McIver-t.





this is me

Ѽ Teljes név: Tinkerbell Green korábban Green Fairy
Ѽ Becenév: Tink, Green, Miss Bell
Ѽ Mesebeli szerep: Tinkerbell / Csinigiling & Green Fairy/Zöld tündér
Ѽ Születési hely, idő: Enchanted Forest, november 24.
Ѽ Play By: Rose McIver
Ѽ Csoport: Neverland
Ѽ Foglalkozás: Főállású tündér (de szeretne beilleszkedni Storybrooke-ban, és találni egy hozzá illő, tisztességes állást)
Ѽ Ilyennek látszom kívülről:
Alacsony termetű vagyok és karcsú. Az általam ismert emberek között sem ismerek túl sokat aki nálam kisebb lenne - még emberi méretben is. Kék szemeim vannak és hosszú szőke hajam, amit rendszerint vagy így vagy úgy, de feltűzve viselek. Sokáig meseszép tündérnek tartottak. Ragyogtam és folyton mosolyogtam. Büszke voltam arra, amilyennek születtem, zöld szárnyaimra, amiket, mint legnagyobb ajándékként kaptam az élettől. Boldog voltam és "szabad". Mikor azonban Blue elvette a szárnyaimat, sok minden megváltozott. Mindamellett, hogy máshogy gondolkoztam és éreztem, a külsőm fénye is megkopott. Megtudtam milyen védtelen és elhagyatott embernek lenni és látszani. Ma már bár újra kiérdemeltem, hogy tündérnek nevezhessem magam, Storybrooke-ban nem sűrűn láthatsz apró, arasznyi, csillámló, szaporán repkedő mágikus lényként. Már több világot jártam meg, mint azt bármikor is hittem volna, és legésszerűbb, ha azt mondom, mindegyik hatással van a külsőmre. Azonban fontos számomra, hogy a lehetőségekhez képest csinos és szép legyek, csinosan öltözzek és kellemes legyen rám nézni. Egyszerűen ilyen vagyok.
Ѽ Ilyen vagyok belül:
Valaki egyszer azt mondta könnyű kiismerni, ami mindig is bántott. De azt is mondták már, hogy szörnyű tündér vagyok, mégis vissza szereztem a szárnyaim, aminek oka kell, hogy legyen. Mindenesetre a legnagyobb erényeim talán a hitem, az őszinteségem és az eltökéltségem. A naivságom az, amit remélhetőleg teljesen magam mögött hagytam, miután Reginának köszönhetően elvesztettem a szárnyaim. Most más lennék, ha akkor nem így történik. Sok olyan dolgon mentem keresztül, ami ahhoz a Tinkerbellhez vezetett, aki ma vagyok. Sokkal óvatosabb, erősebb, még makacsabb és még inkább optimistább. Csak azt szeretném, hogy az emberek újra higgyenek bennem (és, hogy ne kelljen apácának lennem, mint a többiek). Szeretek kötődni bárkihez és bármihez, amit megszeretek. Egyik legnagyobb vágyam, hogy bár bírnék annyi erővel, hogy visszaadjam Neverland igazi fényét, hogy olyan lehessen, mint azelőtt... Szeretem a jót látni másokban, és tenni azért, hogy boldogok legyenek. De hát nem pontosan ilyen egy igazi tündér?

this is my story


Nos, ha úgy alakul, hogy arra kérnek, az életemről meséljek, rendszerint nem nagyon tudom, hol kezdjem, és azt is mindig hozzá is teszem, hogy nem egy boldogsággal teli történetet fognak hallani. A tündérek a jót hivatottak szolgálni, segíteni másokon, boldogságot hozni mások életébe. Meg kell, hogy mondjam, legtöbbünknek sikerül. A jó tündérek bizonyítják, miért is születtek annak. Mert bizony nem mindenkit szán a sors tündérnek. A szárnyak az élet ajándékai, amit később kiérdemlünk és bebizonyítjuk, hogy érdemesek vagyunk rá. Hát... én nem igazán vagyok ilyen tündér. Sőt, gondolnád, hogy voltak idők, mikor egyszerű földi halandó voltam? No igen, egy cseppet sem egyszerű, nem felhőtlenül boldog és talán nem is unalmas történet elé nézünk... A tündérek származásáról szóló részt inkább átugornám, hiszen nem szeretném újonnan vissza szerzett szárnyaim veszélybe sodorni olyasmi kifecsegésével, amiről sokaknak nem kell tudniuk. A varázs- és varázstalan lények egyaránt felnéznek a tündérekre. A hatalmukra, a tudásukra még a külsejükre is. Viszont, mindez kemény munka, kitartás és fegyelem eredménye. Minden tündér sokat fáradozik, tanul az idősebbektől, hogy végül azzá lehessen, aki. Segíthessen az embereken, varázsolhasson, vagy akár tündérkeresztanya váljon belőle. Nem mondom, hogy a kezdetek kezdetén, talán inkább valahol félúton, de elrontottam. Van, hogy azt teszed, amit kell, ami helyes, mégis ez az, ami tévútra visz. Megtanulsz hinni, eltökélten segíteni akarsz annak, aki bajba kerül, képes vagy megtalálni a módját is, mégis csak ártasz vele, másoknak és magadnak...

Egy késő esti órán kezdődött... Mindaddig egészen szépen alakult a sorsom. Nem mondom, hogy minta tündér voltam, persze voltak apró botlásaim. De hát kinek nincsenek? Akkor azonban még inkább közelebb kerültem tündérlétem szomorú végéhez. Az Elvarázsolt Erdőben új királynét koronáztak. Leopold király másodszor is egy csodaszép feleséget választott, miután első asszonya eltávozott. Addig nem igazán ismertem a történetüket, hiszen még nem kifejezetten érintkeztem az ottani emberekkel. Az új királynő azonban nem volt boldog. Szenvedett, gyászolta meggyilkolt szerelmét és fogolynak érezte magát saját palotájukban. Mindezt hosszú és részletes történetben elmesélve hallottam az ő szájából. No persze ehhez az kellett, hogy azon a bizonyos éjszakán megmentsem az életét, és szépséges arcát attól, hogy egy zuhanás után végleg eltorzuljon, olyannyira, hogy szerettei se ismerjenek rá a koporsóban. Százszor és ezerszer gondoltam vissza évek múltán arra az estére, és mindig arra jutottam, bár ne tettem volna, bár ne is jártam volna arra, vagy csak ne lett volna módom rá, hogy ne hagyjam meghalni. A királynő szép volt, mint a hozzám hasonlók, de a szívét már rágta a sötétség, aminek végül megadta magát. Én a boldog befejezést kínáltam neki, ő viszont a félelemtől megrettenve a düht választotta, ami erőt adott neki ahhoz, hogy azzá legyen, akinek ma ismerik, a Gonosz Királynő. Minden erejével próbált küzdeni, hogy olyan legyen, mint az édesanyja, Cora, aki szíveket tépett ki, csupán kedvtelésből. Mégis az ő nyomdokain haladt tovább. A Sötét Úr megmérgezte a fájó, sebezhető szívét, és a mágia sötét oldalára csábította azzal, hogy varázsolni tanította őt. A sötét erő nyert, mindazok ellenére, amit tenni próbáltam. Regina ellökött magától, csírájában elfojtva a kezdődő barátságunkat. Hazudtam érte, elszöktem, mikor nem lett volna szabad, ok nélkül nőttem meg, és még tündérport is loptam érte, csakhogy megtaláljam a lelki társát, és hozzá repíthessem. Minden próbálkozásom hiábavaló volt; ott és akkor elhittem, amit Regina mondott, hogy rémes tündér vagyok. Végül mindamellett, hogy elvesztettem a hitem saját magamban; Blue, a Kék Tündér bizalmát is eljátszottam, aki már a sokadik esély után úgy döntött, nem ad nekem egy újabbat. Megbüntetett és elvette a szárnyaimat, megfosztva ezzel minden erőmtől és attól, aki mindaddig voltam és akinek mindig is lennem kellett volna.

Egyedül, sebezhetően és elveszetten kerestem a módját, hogy eltűnjek mindenki szeme elől. Évekbe tellett ugyan, de hosszas alkudozás, némi kis csalás, fenyegetőzés és jó pár kaland után sikerült eljutnom Sohaországba, Viszont már semmi nem volt ugyanolyan, mint ahogy erről a helyről meséltek. Sötét volt és varázslattal teli. Pán Péter és az Elveszett Fiúk alakították a valaha ragyogó világ sorsát. A világ, amit a képzelet irányít, az itt élők épp annyira megváltoztak, mint én magam. Szégyelltem magam és végtelen szomorúságomban új otthonomban magányra ítéltem magam. Itt tanultam meg magamra vigyázni varázslat nélkül, két lábbal a földön járni, gondoskodni magamról és alkalmazkodni másokhoz és az élethez. Oly sok év telhetett el. Ezen évek alatt mindvégig arra vágytam, hogy bosszút álljak Reginán, mindazért, amin miatta, csakis miatta mentem keresztül. Talán én vágytam rá elég erősen ahhoz, hogy szinte az ölembe pottyanjon, méghozzá nem is egyedül. És lám, kinek a segítségére volt szüksége? Szörnyen emberien és naivan azt hittem, ez lesz a legjobb alkalom, hogy Regina vezekeljen. Olyan könnyű lett volna porrá zúzni a szívét, mikor a kezemben dobogott, vagy csak megnehezíteni, hogy megtalálja a fiát Henry-t... A Regina által gonosznak, önzőnek, kegyetlennek és ostobának nevezett Hófehérke, azonban új otthont kínált a segítségemért cserébe. Új esélyt arra, hogy valamit újrakezdjek, aminek még köze van a régi önmagamhoz.

Ahhoz, hogy segítsek, valaki mást el kellett árulnom, aki éppúgy Sohaország része, mint már én is... És bár nem rajtam múlott, "hazatérhettünk" egy olyan helyre, amihez még egyik világ sem hasonlított. Storybrooke viszont, nem csak lehetőségeket hozott, hanem a régi ismerősöket is visszaterelte az életembe. Blue továbbra is vonakodott segíteni, a tündérekből lett apácák pedig csakugyan furcsán néztek rám, Peter sem bízott bennem, Bae felnőtt, még Hook sem volt már a régi. Kész voltam kihasználni minden lehetőséget, hogy változtassak azon, milyen kellemetlen is így itt lennem. Mivel azonban hittem benne, hogy ha itt lenne az idő, meg tudnám csinálni, ez az "idő" el is érkezett. Peter elengedte az árnyékot, ami Storybrookeba és megölette vele a Kék Tündért hogy zűrzavart keltsen míg megszerzi amit akar, átkot szórjon a városra, ahogy azt annak idején Regina is tette. Az egyetlent, akinek a bocsánata visszaadta volna a szárnyaim. Regina képes lett volna visszaadni az életét, és az átkot is visszavonni, azonban ehhez egy túl erős varázslatra és a Fekete Tündér pálcájára volt szükség. Míg Bae, a Herceg, Hook és én Blue ravatalához igyekeztünk, követett Peter árnyéka, hogy megakadályozzon a pálca megszerzésében. Ez a kegyetlen és sötét árnyék volt az én nagy esélyem. Négyünk közül csakis én lehettem képes megállítani.

Ám ehhez olyasvalamit kellett tennem, amit már sok-sok éve még csak meg sem próbáltam, hinni magamban. Minden (akarat)erőmet összeszedve ismét a levegőbe emelkedtem és az árnyat sikerült visszaűznöm az árnyéksíkra, a Kék Tündér pedig abban a pillanatban, ahogy az árny ereje megszűnt létezni, felébredt és mivel bizonyítottam, hogy ismét képes vagyok hinni, egy sokadik esélyt adott, és azzal együtt vissza a szárnyaimat. Ismét tündér voltam, a szó legszorosabb értelmében. És bár ezzel még nem szűnt meg a fenyegető veszély, Peter pedig valószínűleg a legnagyobb ellenségeinek listáján tud már engem is, azért amit tettem, mégis megbocsátottam Reginának, akinek a boldog befejezése közelebb van, mint azt ő gondolná, talán én is otthonra lelhetek ebben a városban. Titkon viszont arról álmodozom, hogy Sohaországot, ahol olyan sok időt töltöttem, ismét olyanná teszem, mint amilyen régen volt, mikor születtem. Kitartó vagyok, és akaratos, most már ismét hiszek, úgyhogy megtalálom a módját, és reményeim szerint annak is, hogy Peter is a jó útra találjon, hogy olyan legyen, amilyennek mindig is ismertem láttam őt...


♦ A képernyő mögött...


this is my user


Ѽ Felhasználó: Adrie
Ѽ Kor: 24
Ѽ Mióta szerepjátszol? kb. 7 és fél éve
Ѽ Hol találtad a fórumot? Aki keres az talál (:
Ѽ Egyedi titulus:The Green Fairy
Ѽ Idézet: "Snow White. That's her name? Even I think that's a bit precious and mine's Tinker Bell."
Ѽ Utolsó mondat? "That's not very fairylike!"





A hozzászólást Tinkerbell Green összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 19, 2015 6:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Killian Jones
here is my nice face
Killian Jones

♦ Enchanted Forest

this is me

: Tinkerbell Killianjonesava
Ѽ Tartózkodási hely : Storybrooke
♦ Hozzászólások : 213
♦ Hírnév : 0
♦ Pontok : 0
Ѽ : Tinkerbell Tumblr_md3rsxgOzW1rya5epo1_500
~~~
Tinkerbell Tumblr_mv5ezjOh4x1qdrmm5o5_250
~~~
Tinkerbell Tumblr_mm6v1sOpDG1qgfx04o3_r1_500



Tinkerbell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tinkerbell   Tinkerbell Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 6:36 pm


Javítsd!

Drága kicsi Zöld tündérem! Néhány apróság korrigálása után el is fogadnak! Ne búsulj, nem nagy dolgokról van szó, csupán pár apróságról. A kódot részben már javítottam is a bemutatkozásos részben, ám az élettörténetednél is van egy-két javítandó dolog. Először is érdemes azt hiszem tisztázni, hogy a te helyzeted nagyon különleges, ugyanis kettős meseszereped van: egyszerre vagy a Zöld tündér a Csipkerózsikából és Tinkerbell a Pán Péterből is köszönhetően a talányos sorozat forgatókönyvét író brigádnak. Másodszor pedig nem Sohaországból származol, hanem mint Blue is, az Elvarázsolt erdőből. Azért leszel a Neverlandi csoport tagja, mert Tinkerbellé váltál nem pedig mert valóban ott születtél és onnan származnál. Wink Ezekkel kapcsolatban megkérnélek hogy javítsd amiket írtál és máris átsorollak az elfogadottak közé.


Vissza az elejére Go down
https://ouatfrpg.hungarianforum.com/
Killian Jones
here is my nice face
Killian Jones

♦ Enchanted Forest

this is me

: Tinkerbell Killianjonesava
Ѽ Tartózkodási hely : Storybrooke
♦ Hozzászólások : 213
♦ Hírnév : 0
♦ Pontok : 0
Ѽ : Tinkerbell Tumblr_md3rsxgOzW1rya5epo1_500
~~~
Tinkerbell Tumblr_mv5ezjOh4x1qdrmm5o5_250
~~~
Tinkerbell Tumblr_mm6v1sOpDG1qgfx04o3_r1_500



Tinkerbell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tinkerbell   Tinkerbell Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 6:53 pm


Elfogadva!

Nos, remélem nincs harag Tink és játéktéren is összefutunk majd. Az előtörténeted szép, kijavítottad amiket kértem, úgyhogy nincs már semmi ami visszatartana a tündérkedéstől! Most hogy visszakaptad a szárnyaid és ismét te vagy a Zöld tündér menj, foglald le az avatarodat, a meseszerepedet, írd be milyen munkát végzel és vedd végre birtokba végre az oldalt!



Vissza az elejére Go down
https://ouatfrpg.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom
here is my nice face


this is me




Tinkerbell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tinkerbell   Tinkerbell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tinkerbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tinkerbell Green|| Green Fairy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ M A G I C I S P O W E R :: Karakteralkotás :: Nők-