Légy üdvözölve nálunk, kedves idegen! Az oldal témája az Once Upon A Time c. sorozat, melyet a 3. évad 12. részétől kezdve játszunk!
Kikkel találkozhatsz itt? Talán olyanokkal, akiket a sorozatban nem ismerhettél meg... szívesen bújnál Pán Péter, Wendy, vagy más csodálatos mesehős bőrébe? Kalandokban vennél részt Mr Gold, Emma vagy Hook oldalán? Lehetőséged nyílik erre is!
Ez a mágikus tornádó a Facebook csoportunkba repít, ha rákattintasz! Csatlakozzatok bátran és tudjatok meg, mindent első kézből!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Solarah FRPG
Kedd Júl. 07, 2015 10:02 pm by  Vendég

♦ Avatar-foglalás
Pént. Jún. 05, 2015 12:05 pm by  Jake Loch

Jack Frost/A Móka Őrzője
Pént. Jún. 05, 2015 2:10 am by  Killian Jones

Basel Day & Night
Pént. Május 08, 2015 8:46 pm by  Vendég

Rosie Redway || Rapunzel
Pént. Ápr. 17, 2015 3:42 pm by  Rosie Redway

Zelena
Kedd Ápr. 07, 2015 10:48 am by  Zelena



Arendelleből: 2 FŐ
Elvarázsolt Erdőből: 4 FŐ
Szín nélküli világból: 0 FŐ
Mágia nélküli világból: 0 FŐ
Álomvilágból: 0 FŐ
Sohaországból: 2 FŐ
Oz földjéről: 1 FŐ
Viktóriánus kori Angliából: 2 FŐ
Csodaországból: 0 FŐ

NŐK: 17 FŐ
FÉRFIAK: 10 FŐ
ÖSSZESEN: 27 FŐ
TAG: 16 FŐ
INAKTÍV: 0 FŐ
KITILTOTT: 0 FŐ


Az oldal kinézetét EMMA SWAN és KILLIAN JONES közösen készítette, mostani formája pedig a fórum világához igazítva született meg. Az oldal GOOGLE CHROME böngészőre lett optimalizálva, kérlek ezt használd a legjobb megjelenésért.

Köszönjük mindenkinek, hogy lehetővé tették az oldalunk létrejöttét. Külön köszönet illeti az OUAT sorozat és Spin-Off sorozatának, az OUAT IW-nek készítőit és színészeit, akik nélkül mindez nem valósulhatott volna meg.

Oldalunk non-profit jelleggel működik. Semmilyen anyagi haszonszerzésre nem törekszünk, csupán szórakozásunkra alkottuk és üzemeltetjük.

A teljes credit megtekintéséhez kattints IDE!

Megosztás
 

 Jack Frost/A Móka Őrzője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jake Loch
here is my nice face
Jake Loch

♦ Victorian England

this is me

Ѽ Tartózkodási hely : Storybrooke
♦ Hozzászólások : 2
♦ Hírnév : 0
♦ Pontok : 0
Ѽ : Jack Frost/A Móka Őrzője MitchHewer9



Jack Frost/A Móka Őrzője Empty
TémanyitásTárgy: Jack Frost/A Móka Őrzője   Jack Frost/A Móka Őrzője Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2015 8:16 pm



Jackson Overland Frost
here is my nice face



♦ Amikor a múzsa életre kel...


A nevem Jack Frost de a barátaimnak csak Jack. A(z) Varázslatos Erdő az a hely, ahol megszülettem December 20. napján és ezért 17 éves vagyok. Meg kell mondjam, én egyedülálló vagyok, és biztosíthatlak, hogy a szexuális orientációm heteroszexuális. Úgy ismerhetsz a mesékből, mint a híres Jack Frost, de Regefalván mindenki csak Jake Loch néven ismer. Különben meg, tagja vagyok a(z) Viktoriánus Anglia csoportjának. Azonban gyakran összetévesztenek az emberek engem és Mitch Hewer-t.





this is me

Ѽ Teljes név: Jackson Overland Frost
Ѽ Becenév: Jack
Ѽ Mesebeli szerep: Jack Frost/A Móka Őrzője
Ѽ Születési hely, idő: Viktóriánius kori Anglia, 12.20.
Ѽ Play By: Mitch Hewer
Ѽ Csoport: Viktoriánus Anglia
Ѽ Foglalkozás: Elhozom a telet, hóvihart, hószünetet teremtek, mosolyt csalok a gyerekek arcára.
Ѽ Ilyennek látszom kívülről: Hajam platinaszőke, néha már-már hófehérnek látszik, a szemem kékesszürke, mint az ég havazás közben. Termetre átlagos vagyok, viszonylag edzett, ezt valószínűleg annak köszönhetem,hogy szinte képtelen vagyok bárhol hosszabb ideig megülni, jégen csúszkálás vagy a levegőben száguldozás nélkül képtelen vagyok eltölteni akár egyetlen napot is. A bőröm sápadt, nincs benne semmi napbarnított jelleg és ha bár nem nézek ki hullának, biztosíthatlak, az érintésem még egy forró nyári nap közben is inkább felel meg egy halotténak, mint egy élő emberének. Hóval fedett tájakra emlékeztethetnek a fogaim is, amikre szokatlanul nagy gondot fordítok, hiszen szinte minden másban úgy viselkedem, mint egy kalandra vágyó kisfiú ,vagy egy tinédzser ördögfióka, ebben az egyben talán különbözöm. Öltözködésemben nincsen különösebb iránymutató stílus, a divatot se követem, kényelmesen öltözködöm, hogy bárhol, bármikor játékra készen álljak, viszont sokszor furán néznek rám, ahogy a tél közepén, hóviharban sétálok farmerban és pólóban, hatalmas mosollyal arcomon. Másik különös dolog, hogy nem szeretek cipőket hordani, ami nem is csoda, hiszen a legtöbbször a levegőben repdesek, másrészt egy csizma talpa hamar szétfagyna, ha azon keresztül próbálnék meg befagyasztani egy tavat, vagy jégpályát teremtve csúszkálni. Számomra csak zavaró tényező az ilyesmi, ahogy a zokni, vagy bármi más lábra, talpra kellő dolog. Amikor csak tehetem, egy görbe, deres botot tartok a kezemben, melytől képtelen vagyok elszakadni, ha eltörik, az szinte nekem is fáj, de a varázserőmmel képes vagyok újjá teremteni.
Azonban az átlagos emberek nem láthatnak engem, csak a hideget érzik, amit az érintésem sugároz, csak a hűvös szellőt érezhetik, miközben beszélek... olyan vagyok, akár egy szellem.
Ѽ Ilyen vagyok belül: Egy igazi mókázó, kissé talán gyerekes személy vagyok, aki igyekszik mindenben a jót meglátni, kíváncsi és éhezik a kalandokra. Szeretem a társaságot, másokkal hógolyócsatát játszani, de nem kedvelem a szabályokat, ahogy azt sem szeretem, ha bárki is szomorú a környezetemben, kötelességemnek érzem azt, hogy senki se búslakodjon, ha tehetek valamit érte. Elég makacs is vagyok, nem adom fel egykönnyen a céljaimat, illetve hirtelen haragúnak is nevezhetem magam, ugyan én igyekszem mindenben a jó szándékot meglátni, de ha szándékosan bántanak valami számomra fontosat, képes vagyok városokat pusztító lavinákat, hóviharokat okozni egyetlen szempillantás alatt. Szeszélyes vagyok, akár az időjárás maga, egyszer a hó hullik békésen, máskor azonban hatalmas jégdarabok zúdulnak az égből.

this is my story


A szüleim mesélték, hogy milyen nyugodtan és békésen hullott a hó azon az éjszakán, amikor megszülettem. Igazi idilli helyzet átlagos fiúként nőttem fel a szegényebb rétegben vidéken, hét éves voltam, mikor megszületett a húgom. Nagy szemekkel figyeltem a védtelen kisbabát és akkor eldöntöttem, hogy én nem leszek olyan báty, aki lökdösi a húgát, hogy aztán jól kinevesse és egyéb gonoszságokat csinál. Nem tudom, miért, de amint ránéztem, csak azt láttam, hogy ő  a testvérem és kötelességem megvédeni, hiába utáltam a kötelességeim többségét, mint a "feküdj le korán" ,vagy amikor nem mehettem ki játszani a többiekkel (büntetésként a csínyeim miatt), ez az egy, aminek a megszegését egész életemben bánni fogom.
Azonban ahogy a húgom nőtt, ő is átesett a felnőttek által "túl élénk fantáziának" nevezett élményen, mint szinte minden fiatal gyerek. Éjszakánként sokszor rohant át a szüleinkhez, majd később hozzám, mert a Mumus ijesztgette. Én ilyenkor mindig nevettem és biztosítottam, hogy a Mumus nem létezik, hiába láttam a villogó élénksárga szemeket a szoba sarkában...
Nem védheted tőlem mindörökké!
Hallottam a fenyegetéseit, sokáig, később azonban ezek is eltűntek az életünkből, ahogy ő maga is. Úgy gondoltam, észrevette, hogy eredménytelen olyanokkal próbálkoznia, akik nem hisznek benne.
Iskola után mindig hazaindultam, hogy a húgommal és a többi barátommal töltsem a délutánt. Mindig megnevettettem őket, még akkor is ha ez néha elég veszélyes is volt... sosem törődtem vele, felelőtlenül felmásztam a legmagasabb fa legmagasabb ágára, cseppet sem törődve az aggódásukkal, csak hogy szórakoztassam őket, én sosem féltem, hiszen néhány kisebb balesettől eltekintve semmi bajom nem történt. Ez így volt akkor is, mikor idősebb lettem.
Egyik nap én és a húgom elmentünk korcsolyázni a közeli befagyott tóhoz, anya még utánunk kiáltotta, hogy legyünk óvatosak. Persze én szokás szerint figyelmen kívül hagytam...
A testvérem remegve állt a jégen, amitől csak még gyorsabban szaladtak a repedések a lábai alatt.
Jack, én félek!
Nem bízott bennem, én sosem figyeltem a szabályokra, sem a biztonságra, mindig csak a csínyek, a kalandok jártak az eszemben, kizárva a félelmet. Ami lassan beszivárgott a tudatomba, ahogy éreztem a jégtakaró felrepedezését a csupasz talpam alatt... csak játszunk.
Hirtelen megragadtam a húgom lábát a botommal és a hóval fedett partra rántottam őt. Megkönnyebbülten felnevettem, de a nevetésem hamar félbeszakadt, ahogy a jég beszakadtam alattam.
Jack!
Sokáig semmit sem éreztem, csak a sötétséget és a hideget, mikor valami a felszínre rángatott, valami fényes dolog... nem igazán voltam tudatában annak, hogy mi történik, ameddig ki nem emelkedtem a vízből, önkéntelenül is mélyet lélegeztem a hűvös levegőből.
Ekkor láttam meg az egyik fa ágán ülő férfit. Hosszú ,világos, szinte már fénylő hajkoronája olyan volt, akár a fölöttünk lévő Hold az éjszakában. Világos szemeivel rám tekintett... nem sokkal később már a földön ültem, egy takaróval az átfagyott, de valami csoda folytán élő testem körül, a magát Holdembernek nevező férfi pedig csak mesélt és mesélt, én meg hitetlenkedve hallgattam.
Elmondta, hogy én nem vagyok egyátlagos ember, mert képes vagyok varázsolni. Perszer én csak hitetlenkedve nevettem rajta, mi mást tehettem volna? Ő csak megkért, hogy érjek oda egy fához, én értetlenül követtem az utasításait, átfagyott ujjaimat a fa törzsére tettem, de szinte azonnal el is rántottam, amint észrevettem az ujjaim nyomán végigfutó deret. Értetlenül néztem a kezemre és a másikra, amelyikben a botot tartottam, amit szintén jégkristályok borítottak... de miért tartottam a kezemben egy botot? Kié lehet? Én ki vagyok?
Jack Frost a neved.
Hallottam meg a hangot a fejemben, az övé volt, a titokzatos férfié, de ahogy felé ugrottam, ő szó szerint fénnyé oszlott.
Miután túltettem magam a meglepődésen, hogy tudok repülni, a legközelebbi faluba száguldottam, de az emberek átsétáltak rajtam és nem láttak, nem hallottak. Mielőtt igazán kétségbeeshettem volna, egy gyengéd hangot hallottam meg a hátam mögött, hátrafordulva pedig egy élénk színű tollakat viselő nőt láttam meg, aki Fogtündérként mutatkozott be és elmondta, hogy az emlékeimen tud segíteni, hamarosan pedig egy díszes palotában álltam, ő és a kicsi, kolibriszerű tündérkéi kerestek valamit, mikor egy újabb hangot hallottam meg.
Ezt keresed?
A Mumus ált ott, de már nem csak egy sötét árnyékként, hanem teljes emberként, a kezében egy fogakkal teli tárolót tartva. Az én emlékeimet, ezt a zsigereimben éreztem, de mikor odaugrottam, hogy elvegyem tőle, egy fekete ló ugrott elém. Nem egy egyszerű ló volt, fekete homokból állt és árasztotta magából a rettegést, a sikolyokat, a félelmet.
Csak ha átengeded nekem...
Először persze értetlenkedtem, mégis mit kéne átengedem neki? Azonban pár perc múlva meggyőzött és a Fogtündér ellenkezése ellenére átvettem a fogakat, a Mumus pedig sötét árnyékká foszlott.
Mikor visszakaptam az emlékeimet, egyből összeesetem, mert rájöttem, a húgomra gondol. Akire én nem emlékeztem...
Mire odaértem, már késő volt, a húgom zokogva vergődött az ágyon, a szüleim elkeseredetten próbálták nyugtatni, de a Mumus... ő csak állt a szoba végében és nézte a húgom szenvedését egy elégedett mosollyal az arcán. A gyűlölettől vezérelve rátámadtam, de legyőzött, én meg kénytelen voltam elfogadni, hogy képtelen voltam megvédeni a testvéremet.
A szomorúságomat igyekeztem kalandokkal elfojtani, berepültem az egész világot, a fagy és a hó pedig velem jött. Az emberek soha nem láttak, a gyerekek sem, csak a hót és a jeget látták. Bár, részben az is én vagyok.
Az átok engem is elért és egy átlagos tinédzsert csinált belőlem, szőke hajjal, de a szemem ugyanolyan pajkosan csillogott ,mint a mesevilágban. Gondtalan lehettem, nem tudva a szörnyűségről, amit a húgommal tettek, az emberek számára láthatóan. Azonban ahogy elért a lökéshullám és visszatértek az emlékeim, döbbenten értem hozzá az egyik barátom vállához, ám a kezem átsuhant rajta, bár ő megérezte a hideget, de nem vett észre, én pedig döbbenten néztem az embereket... újra láthatatlan lettem. Kivéve egy hátul álló, sötéthajú férfi számára, aki ugyanazzal a gonosz mosollyal nézett rám, mint annak idején a húgomra.
Minden a régi.

♦ A képernyő mögött...


this is my user

Ѽ Felhasználó: Nancy
Ѽ Kor: 18
Ѽ Mióta szerepjátszol? 4 éve
Ѽ Hol találtad a fórumot? Facebook
Ѽ Egyedi titulus: Guardian of Fun
Ѽ Idézet: "Te tényleg... látsz engem?"
Ѽ Utolsó mondat?Készen állsz egy hógolyócsatára?





A hozzászólást Jake Loch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 05, 2015 10:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Killian Jones
here is my nice face
Killian Jones

♦ Enchanted Forest

this is me

: Jack Frost/A Móka Őrzője Killianjonesava
Ѽ Tartózkodási hely : Storybrooke
♦ Hozzászólások : 213
♦ Hírnév : 0
♦ Pontok : 0
Ѽ : Jack Frost/A Móka Őrzője Tumblr_md3rsxgOzW1rya5epo1_500
~~~
Jack Frost/A Móka Őrzője Tumblr_mv5ezjOh4x1qdrmm5o5_250
~~~
Jack Frost/A Móka Őrzője Tumblr_mm6v1sOpDG1qgfx04o3_r1_500



Jack Frost/A Móka Őrzője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Frost/A Móka Őrzője   Jack Frost/A Móka Őrzője Icon_minitimePént. Jún. 05, 2015 2:10 am


Elfogadva!

Kedves Jack! Tartozom neked egy vallomással: még sosem láttam ezt a mesét, csak a trailereit. :"D Viszont te sikeresen meghoztad a meséléseddel a kedvem hozzá, úgyhogy felvettem a "mit kell megnéznem halálom előtt" filmlistámra a történetedet. Büszke lehetsz magadra! Nem is húzom tovább az időt, nyomás foglalózni aztán pedig keresd meg a többieket vagy csak játssz kedvedre az oldalon! Wink


Vissza az elejére Go down
https://ouatfrpg.hungarianforum.com/
 

Jack Frost/A Móka Őrzője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ M A G I C I S P O W E R :: Karakteralkotás :: Férfiak-